Výber najnáročnejších prác, ktoré sme v TEPUJEM.SK robili:

Pri našej práci sa niekedy stretávame s extrémnejším znečistením. Vybuchnutý džús, zhorený gauč, vytopená pošta, rozbité akvárium, atď. To je len výber tých najzaujímavejších.  Pozrite si galériu naozaj zaujímavých zákaziek.

Extrémne znečistené auto + rozbité akvárium.

Na extrémnom znečistení auta kolega z Martina pracoval viac ako 9 hodín. Pozrite sa sami na výsledok. Ďalšia zákazka na obrázkoch je čistenie koberca po rozbitom akváriu.

V Trenčíne horelo a vytopilo banku.

Pri požiari je často nábytok nenávratne poškodený a veľmi zapácha. Čistenie sedačiek v Trenčíne pripadá Milošovi ako rutina. Až kým bol  zavolaný na zákazku v domácnosti, v ktorej horelo. Na ďalších fotkách Miloš zachraňoval vytopenú banku po povodni. Pozrite sa na výsledok.

Tepovanie tigra a draka, ale aj vybuchnutý džús v aute.

Tepovanie v Brezne prinesie občas zaujímavé požiadavky od klientov. Stano sa tam rozhodne nenudí. Tepuje tigrov, drakov, extrémne špinavé autá, 500 m štvorcových kobercov. Pozrite sa, čo všetko dokáže vyčistiť.

Tepovanie kinosály, vytopená škôlka a čistenie v Bratislave a okolí.

Zabezpečujeme čistenie a tepovanie v Bratislave už niekoľko rokov. Zvládame aj  vytopenú škôlku, čistenie znečistených vozidiel a domácností. Videli ste už, ako sa čistia opony v kinosále? Ak hľadáte experta na vyčistenie domácnosti a vozidla obráťte sa na nás.

Práca vo výškach a vyliata nafta.

Čistenie auta vo Vranove nad Topľou prinesie kolegom nezriedka veľa nových zaujímavostí. Taktiež sa tam nenudia. Frederik sa mohol kochať výhľadom zo strechy kamióna. Inokedy zachraňoval interiér vozidla od vyliatej nafty. Chalani vo Vranove vám dokonale vyčistia interiér a tiež exteriér vozidla. Zabezpečujú profesionálne čistenie parou a tiež tepovanie postelí, sedačiek, kobercov, matracov a vozidiel.

Car detailing v Trnave a okolí.

Martin sa špecializuje na detailné čistenie interiéru a exteriéru vozidiel v Trnave. Samozrejme zabezpečuje aj tepovanie domácností. Na obrázku môžete vidieť aj kompletné čistenie interiéru lode, alebo turistického výletného vozidla.

Tepovanie v Rožňave a okolí.

Ingrid z okolia Rožňavy vám dokonale vyčistí vašu domácnosť. Pri jej práci sa často stretáva s domácnosťami, kde úradujú malé deti. Asi tušíte, ako deti vedia zašpiniť sedačku alebo koberec. Pozrite sa ako Ingrid zachraňuje domácnosti od škvŕn a špiny.

Tepovanie vo Veľkom Krtíši.

Dušan sa venuje tepovaniu domácnosti vo Veľkom Krtíši. Ak máte záujem o čistenie vozidiel, alebo domácnosti vo Veľkom Krtíši, Modrom Kameni, či Lučenci, obráťte sa práve na neho.

Čistenie v Žiline a okolí.

V Žiline je tepovanie domácnosti a vozidiel na dennom poriadku. Pozrite si ako sa popasoval kolega s týmito zákazkami.

Na záver si pozrite tepovanie extrémne znečisteného koberca