Tepovanie domácností, firiem, vozidiel a požičanie tepovača

1. Ako dlho sa bude schnúť sedačka po tepovaní?

Závisí to od materiálu sedacej upravy a od toho, ako silne bola znečistená. Zvyčajne je doba schnutia 4-6 hodín. Odporúčame tepovať sedacie súpravy v čase, keď ich niekoľko hodín nebudete využívať! Napríklad ráno.

2. Je potrebné sa objednávať vopred? Ak áno, koľko dní vopred?

Objednávať sa vopred nie je nevyhnutné, ale pokiaľ chcete mať istotu, že budeme mať voľný termín práve vtedy, keď vám to vyhovuje, vyplniť objednávku vopred je vhodné!

3. Akú chémiu používate na čistenie?

Používame cekom viac ako 10 druhov chémie, rôznych zahraničných výrobcov. Vrátane našej vlastnej značky. Všetky druhy chémie sú šetrné k čistenému materiálu.

4. Koľko vyjde tepovanie koberca 3x2m?

Pri týchto rozmeroch vyjde tepovanie na 9€. Koberce v domácnostiach účtujeme – 1,5 €/m2. Avšak pozor! Minimálna cena objednávky je 25€.

5. Prečo je najmenšia cena objednávky 25 €?

Pokiaľ máte iba jeden menší koberec, alebo jednu posteľ, cena čistenia neklesne pod 25€. Odporúčame teda, dohodnúť sa aj s vaším susedom, či rodinou, či ešte nemajú niečo na vyčistenie, aby vás to vyšlo lacnejšie.

6. Bude mi stačiť 10 tabletiek chémie pri požičaní tepovača?

Áno. Jedna tabletka stačí na jeden tepovací cyklus. Na bežný gauč potrebujete 3-4 tabletky. Na tepovanie auta podobne 3-4 tabletky. Na väčšie znečistenie odporúčame použiť 2 tabletky v jednom tepovacom cykle.

V prípade, že by vám 10 tabletiek chémie nestačilo, každá ďalšia je za príplatok 80 centov.

7. Tepujete koberce s dlhým vlasom?

Áno, tepujeme. Tieto koberce tepujeme v jednom (i opakovanom) cykle, to znamená, že voda sa zároveň vstrekuje i vyberá. Plocha sa nepredstriekava, nakoľko by mohlo prísť k úplnému premočeniu koberca a problematickému schnutiu. Tieto koberce si vyžadujú rýchle a dôkladné usušenie, nakoľko pri zdĺhavom sušení sú náchylné zatuchnúť.

8. Tepujete aj sedačky PHASE?

Áno, sedačky PHASE tepujeme. Podľa typu materiálu, ktorý máte, si tieto sedačky vyžadujú rôznu starostlivosť. Nakoľko na trhu je niekoľko desiatok typov materiálov (všeobecne, nielen od Phase), ideálne je ak máte aj návod na údržbu, v prípade, že by sme sa s daným materiálom posiaľ nestretli.

9. Už ste mi tepovali, ale na gauči zostali (pôvodné) asi 2 menšie škvrny. Dali by sa odstrániť?

Momentálne používame viac ako 10 typov rôznej chémie s rôznymi účinkami a rôznou účinnosťou na čistených povrchoch. Snažíme sa vždy pristupovať k materiálu s čo najväčšou ohľaduplnosťou na životnosť, preto začíname s chémiou, ktorá je účinná a na danom type povrchu čo najmenej agresívna a poskytuje čo najlepšie výsledky. Niektoré škvrny sa nedajú vyčistiť dokonale – tie, ktoré menia povrch materiálu, staršieho dáta, stopy po plesniach, znečistenia chemikáliami a podobne. Použitie silnejšej chémie v takýchto prípadoch nepomôže.

10. Nepripravujete v budúcnosti aj ďalšie pobočky?

Radi by sme pokryli našou sieťou služieb celé Slovensko. Takže odpoveď znie: ÁNO. Ktoré a kde postupne budú vznikať sa určite včas dozviete!:)

11. Prídete mi vytepovať aj mimo miesta svojich pobočiek, nemávate cestu okolo?

Teší nás váš záujem o tepovanie aj v iných mestách na Slovensku. Problém, ktorý vzniká pri väčších vzdialenostiach je cena za dopravu + množstvo času stráveného na ceste. V zásade sa nebránime aj takýmto akciám, ale ak má byť zachovaná rozumná cena vrátane dopravy, je potrebné počkať, kým sa z daného mesta, či okresu zozbiera viac objednávok, aby sa doprava rozrátala. Nie vždy to technicky ide zvládnuť a niekedy sa veľmi ťažko kombinujú termíny, keď potrebujeme viac zákazníkov vtesnať do mantinelov jedného termínu.

12. Koľko stojí tepovanie 5 miestnej rohovej sedačky.

Účtujeme 6€ / 1 miesto na sedenie. Tepovanie 5 miestnej rohovej sedačky teda vyjde 30€. Pozrite si kompletný cenník tepovania.

13. Máte prevádzku na tepovanie vozidiel, alebo mi auto vyčistíte doma?

Toto záleží ako sa dohodnete priamo s najbližšou pobočkou. Vo väčšine prípadov sú na výber obidve možnosti.

Dezinfekcia ozónom

1.Dá sa robiť dezinfekcia ozónom vozidla aj na parkovisku, alebo kdekoľvek v teréne?

Spotreba 7,5 mg/h ozónového generátora si vyžaduje použitie klasickej elektrickej siete. Preto je možné robiť dezinfekciu klimatizácie a interiéru iba v dosahu elektrickej siete.

2. Je možné účinne odstrániť ozónom zápach od cigariet?

Áno skutočne je to možné pri vysokej koncentrácii ozónu. V prípade, že po prvom ozónovaní ešte pretrváva zápach je nutné ozónovanie zopakovať.

3. Ako funguje sponzorská dezinfekcia Materskej školy?

Jeden krát ročne poskytujeme materským školám dezinfekciu priestorov ozónom zdarma. Vyplňte objednávkový formulár a príslušná pobočka vás bude kontaktovať.

Časté otázky
5 (100%) 1 vote